NHD-3.5-640480EF-MSXP-CTP
Číslo produktu DigiKey
757-NHD-3.5-640480EF-MSXP-CTP-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NHD-3.5-640480EF-MSXP-CTP
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Podrobný popis
Kapacitní Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný, IPS (přepínání v rovině) I2C, MIPI 3,5" (88,90mm) 640 x 480 (VGA)
Modely EDA/CAD
NHD-3.5-640480EF-MSXP-CTP Modely
Kategorie
Sledovací plocha
71,08mm Š x 53,56mm V
Výrobce
Newhaven Display Intl
Podsvětlení
LED
Počet obrazových bodů
640 x 480 (VGA)
Rozhraní
I2C, MIPI
Typ displeje
TFT - barevný, IPS (přepínání v rovině)
Typ řídicí jednotky
FL7703NI
Režim zobrazení
Transmisivní
Barva grafiky
Červená, Zelená, Modrá (RGB)
Dotyková obrazovka
Kapacitní
Barva pozadí
Černá
Úhlopříčka obrazovky
3,5" (88,90mm)