DT035CTFT-IPS-SHB-PTS
Číslo produktu DigiKey
1756-DT035CTFT-IPS-SHB-PTS-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DT035CTFT-IPS-SHB-PTS
Popis
3.5 WIDE IPS LCD MODULE WITH RGB
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kapacitní Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný, IPS (přepínání v rovině) I2C, paralelní, 16 bitů (RGB), SPI 3,5" (88,90mm) 480 x 320 (HVGA)
Kategorie
Sledovací plocha
49,56mm Š x 74,04mm V
Výrobce
Displaytech
Podsvětlení
LED – bílá
Balení
Nosič
Počet obrazových bodů
480 x 320 (HVGA)
Stav součásti
Aktivní
Rozhraní
I2C, paralelní, 16 bitů (RGB), SPI
Typ displeje
TFT - barevný, IPS (přepínání v rovině)
Typ řídicí jednotky
Režim zobrazení
Transmisivní
Barva grafiky
Červená, Zelená, Modrá (RGB)
Dotyková obrazovka
Kapacitní
Barva pozadí
Černá
Úhlopříčka obrazovky
3,5" (88,90mm)
Velikost bodu
0,05mm Š x 0,15mm V