ESD5Z3V3
Číslo produktu DigiKey
4878-ESD5Z3V3TR-ND - Páska a cívka (TR)
4878-ESD5Z3V3CT-ND - Řezaná páska (CT)
4878-ESD5Z3V3DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ESD5Z3V3
Popis
TVS DIODE 3.3VWM 8.4VC SOD523
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
8,4V Svorka 5A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch SOD-523
Modely EDA/CAD
ESD5Z3V3 Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
5A (8/20µs)
Mfr
Špičkový impulzní výkon
134W
Kapacita při kmitočtu
105pF při 1MHz
Provozní teplota
-50°C ~ 150°C (TJ)
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
3,3V
Průrazné napětí (min)
5V
Omezovací napětí (max) při Ipp
8,4V