ESD5Z3V3
Číslo produktu DigiKey
3372-ESD5Z3V3TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
MDD
Číslo produktu výrobce
ESD5Z3V3
Popis
TVS DIODE 3.3VWM 8.4VC SOD523
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
8,4V Svorka 5A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch SOD-523
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
5A (8/20µs)
Mfr
Špičkový impulzní výkon
134W
Řada
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
105pF při 1MHz
Typ
Zener
Provozní teplota
-50°C ~ 150°C
Jednosměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
3,3V
Pouzdro
SC-79, SOD-523
Průrazné napětí (min)
5V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
8,4V