SMAJ12CA
Číslo produktu DigiKey
4786-SMAJ12CATR-ND - Páska a cívka (TR)
4786-SMAJ12CACT-ND - Řezaná páska (CT)
4786-SMAJ12CADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMAJ12CA
Popis
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AC
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
19,9V Svorka 20,1A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AC (SMA)
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
19,9V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
20,1A
Řada
Špičkový impulzní výkon
400W
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
12V
Průrazné napětí (min)
13,3V