ESD1V8WT
Číslo produktu DigiKey
4878-ESD1V8WTTR-ND - Páska a cívka (TR)
4878-ESD1V8WTCT-ND - Řezaná páska (CT)
4878-ESD1V8WTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ESD1V8WT
Popis
TVS DIODE 1.8VWM 7.5VC SOD523
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
7,5V Svorka 11A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch SOD-523
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ESD1V8WT Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
11A (8/20µs)
Mfr
Špičkový impulzní výkon
80W
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Univerzální
Typ
Zener
Provozní teplota
-50°C ~ 125°C (TJ)
Jednosměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
1,8V (max.)
Pouzdro
SC-79, SOD-523
Průrazné napětí (min)
2,7V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
7,5V