ESD5Z2.5T5G
Číslo produktu DigiKey
ESD5Z2.5T5GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
ESD5Z2.5T5GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
ESD5Z2.5T5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ESD5Z2.5T5G
Popis
TVS DIODE 2.5VWM 10.9VC SOD523
Standardní dodací lhůta výrobce
54 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10,9V Svorka 11A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch SOD-523
Modely EDA/CAD
ESD5Z2.5T5G Modely
Kategorie
Špičkový impulzní výkon
120W
Kapacita při kmitočtu
145pF při 1MHz
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
2,5V (max.)
Průrazné napětí (min)
4V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
10,9V
Základní číslo produktu
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
11A (8/20µs)