ESD9L1P8
Číslo produktu DigiKey
4878-ESD9L1P8TR-ND - Páska a cívka (TR)
4878-ESD9L1P8CT-ND - Řezaná páska (CT)
4878-ESD9L1P8DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ESD9L1P8
Popis
TVS DIODE 1.8VWM 7.5VC SOD882
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
7,5V Svorka 11A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch SOD-882 (DFN1006-2)
Modely EDA/CAD
ESD9L1P8 Modely
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
7,5V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
11A (8/20µs)
Špičkový impulzní výkon
80W
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-50°C ~ 125°C (TJ)
Jednosměrné kanály
1
1,8V
Pouzdro
SOD-882
Průrazné napětí (min)
2,2V