D1V8L1BS2LP3-7
Číslo produktu DigiKey
31-D1V8L1BS2LP3-7-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
D1V8L1BS2LP3-7
Popis
TVS DIODE 1.8VWM 7V X3DFN06032
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
7V (typ.) Svorka 25A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch X3-DFN0603-2
Kategorie
Špičkový impulzní výkon
175W
Mfr
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Hromadné balení
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
32pF při 1MHz
Typ
Zener
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
1,8V (max.)
Pouzdro
0201 (0603 metrický)
Průrazné napětí (min)
2,1V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
7V (typ.)
Základní číslo produktu
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
25A (8/20µs)