BZX84C12
Číslo produktu DigiKey
4878-BZX84C12TR-ND - Páska a cívka (TR)
4878-BZX84C12CT-ND - Řezaná páska (CT)
4878-BZX84C12DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BZX84C12
Popis
DIODE ZENER 12V 300MW SOT23
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 12 V 300 mW ±5% Montáž na povrch SOT-23-3 (TO-236)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BZX84C12 Modely
Kategorie
Impedance (max) (Zzt)
25 Ohms
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 8 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-50°C ~ 150°C (TJ)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
Pouzdro
Tolerance
±5%
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-3 (TO-236)
Výkon - max
300 mW