BZX84C12
Číslo produktu DigiKey
1655-BZX84C12TR-ND - Páska a cívka (TR)
1655-BZX84C12CT-ND - Řezaná páska (CT)
1655-BZX84C12DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BZX84C12
Popis
DIODE ZENER 12V 350MW SOT23
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 12 V 350 mW ±5% Montáž na povrch SOT-23-3
Kategorie
Impedance (max) (Zzt)
25 Ohms
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 8 V
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Tolerance
±5%
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-3
Výkon - max
350 mW