BZX84C12
Číslo produktu DigiKey
4786-BZX84C12TR-ND - Páska a cívka (TR)
4786-BZX84C12CT-ND - Řezaná páska (CT)
4786-BZX84C12DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BZX84C12
Popis
DIODE ZENER 12V 350MW SOT23
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 12 V 350 mW ±5,42% Montáž na povrch SOT-23
Kategorie
Impedance (max) (Zzt)
25 Ohms
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 8 V
Řada
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
Pouzdro
Tolerance
±5,42%
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23
Výkon - max
350 mW