BZX84C12-7-F není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Diodes Incorporated
Skladem : 2 453
Katalogový list
Direct
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Skladem : 0
Katalogový list
Direct
onsemi
Comchip Technology
Comchip Technology
Similar
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
onsemi
Diotec Semiconductor
Panjit International Inc.
Zenerova dioda 12 V 300 mW ±5% Montáž na povrch SOT-23-3