BZX84C12LT1G
Číslo produktu DigiKey
BZX84C12LT1GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
BZX84C12LT1GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
BZX84C12LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BZX84C12LT1G
Popis
DIODE ZENER 12V 250MW SOT23-3
Standardní dodací lhůta výrobce
52 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 12 V 250 mW ±5% Montáž na povrch SOT-23-3 (TO-236)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BZX84C12LT1G Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 8 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Tolerance
±5%
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-3 (TO-236)
Výkon - max
250 mW
Základní číslo produktu
Impedance (max) (Zzt)
25 Ohms