CZRT55C12-G je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Diodes Incorporated
Skladem : 16 984
Katalogový list
Similar
Diodes Incorporated
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Parametrický ekvivalent
Central Semiconductor Corp
Zenerova dioda 12 V 350 mW ±5% Montáž na povrch SOT-23-3
CZRT55C12-G
Číslo produktu DigiKey
CZRT55C12-G-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CZRT55C12-G
Popis
DIODE ZENER 12V 350MW SOT23-3
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 8 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Tolerance
±5%
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-3
Výkon - max
350 mW
Základní číslo produktu
Impedance (max) (Zzt)
25 Ohms