BZX84C12-7 je pozastaven a není již veden u společnosti Digi-Key.
Dostupné náhrady:
Direct
Diodes Incorporated
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Diodes Incorporated
Skladem : 1 985
Katalogový list
Similar
Direct
Central Semiconductor Corp
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
onsemi
onsemi
Central Semiconductor Corp
Zenerova dioda 12 V 300 mW ±5% Montáž na povrch SOT-23-3
BZX84C12-7
Číslo produktu DigiKey
BZX84C12DITR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BZX84C12-7
Popis
DIODE ZENER 12V 300MW SOT23-3
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 8 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Stav součásti
Ukončeno ve společnosti DigiKey
Tolerance
±5%
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-3
Výkon - max
300 mW
Základní číslo produktu
Impedance (max) (Zzt)
25 Ohms