BZX84C20
Číslo produktu DigiKey
4878-BZX84C20TR-ND - Páska a cívka (TR)
4878-BZX84C20CT-ND - Řezaná páska (CT)
4878-BZX84C20DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BZX84C20
Popis
DIODE ZENER 20V 300MW SOT23
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 20 V 300 mW ±5% Montáž na povrch SOT-23-3 (TO-236)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BZX84C20 Modely
Kategorie
Impedance (max) (Zzt)
55 Ohms
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
50 nA @ 14 V
Provozní teplota
-50°C ~ 150°C (TJ)
Tolerance
±5%
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-3 (TO-236)
Výkon - max
300 mW