160103J630C-F
Číslo produktu DigiKey
338-3246-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
160103J630C-F
Popis
CAP FILM 10000PF 5% 630VDC RAD
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10000 pF Filmový kondenzátor 220V 630V Polyester, Metalizovaný Radiální
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
160103J630C-F Modely
Kategorie
Dielektrický materiál
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Hromadné balení
Velikost / rozměry
0,512" D x 0,157" Š (13,00mm x 4,00mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,374" (9,50mm)
Tolerance
±5%
Koncovka
PC vývody
Střídavé jmenovité napětí
220V
Rozteč přívodů
0,394" (10,00mm)
Stejnosměrné jmenovité napětí
630V