B32529C8103J000
Číslo produktu DigiKey
495-1262-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B32529C8103J000
Popis
CAP FILM 10000PF 5% 630VDC RAD
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10000 pF Filmový kondenzátor 400V 630V Polyester, Polyethylentereftalát (PET), Metalizovaný - nad sebou Radiální
Modely EDA/CAD
B32529C8103J000 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,295" D x 0,197" Š (7,50mm x 5,00mm)
Výška při usazení (max)
0,394" (10,00mm)
Tolerance
±5%
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Střídavé jmenovité napětí
400V
Aplikace
Automobilový ; EMI, Potlačení RFI
Stejnosměrné jmenovité napětí
630V