F461AG103J630C
Číslo produktu DigiKey
399-F461AG103J630C-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
F461AG103J630C
Popis
CAP FILM POLYPROP RAD
Standardní dodací lhůta výrobce
34 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10000 pF Filmový kondenzátor 250V 630V Polypropylen (PP), Metalizovaný Radiální
Kategorie
Dielektrický materiál
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,512" D x 0,157" Š (13,00mm x 4,00mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,354" (9,00mm)
Tolerance
±5%
Koncovka
PC vývody
Střídavé jmenovité napětí
250V
Rozteč přívodů
0,394" (10,00mm)
Stejnosměrné jmenovité napětí
630V