B32521N8103J000
Číslo produktu DigiKey
495-1261-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B32521N8103J000
Popis
CAP FILM 10000PF 5% 630VDC RAD
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10000 pF Filmový kondenzátor 200V 630V Polyester, Polyethylentereftalát (PET), Metalizovaný - nad sebou Radiální
Modely EDA/CAD
B32521N8103J000 Modely
Kategorie
Dielektrický materiál
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,512" D x 0,157" Š (13,00mm x 4,00mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,354" (9,00mm)
Tolerance
±5%
Střídavé jmenovité napětí
200V
Rozteč přívodů
0,394" (10,00mm)
Stejnosměrné jmenovité napětí
630V