TV04A150JB-G
Číslo produktu DigiKey
641-1465-2-ND - Páska a cívka (TR)
641-1465-1-ND - Řezaná páska (CT)
641-1465-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TV04A150JB-G
Popis
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AC
Podrobný popis
24,4V Svorka 16,39A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AC (SMA)
Modely EDA/CAD
TV04A150JB-G Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
16,39A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
400W
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
15V
Průrazné napětí (min)
16,7V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
24,4V