SMA6J15CA-TR | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | SMA6J15CA-TR |
Popis | TVS DIODE 15VWM 27.7VC DO214AC |
Standardní dodací lhůta výrobce | 13 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 27,7V Svorka 123A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AC (SMA) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | SMA6J15CA-TR Modely |
Kategorie | Špičkový proudový impulz (10/1000µs) 123A (8/20µs) |
Mfr | Špičkový impulzní výkon 600W |
Řada | Ochrana napájecího vedení Ne |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Aplikace Univerzální |
Stav součásti Aktivní | Provozní teplota -55°C ~ 175°C (TJ) |
Typ Zener | Způsob montáže Montáž na povrch |
Obousměrné kanály 1 | Pouzdro DO-214AC, SMA |
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota) 15V | Dodávaná velikost pouzdra |
Průrazné napětí (min) 16,7V | Základní číslo produktu |
Omezovací napětí (max) při Ipp 27,7V |