RB162MM-60TR
Číslo produktu DigiKey
RB162MM-60TR-ND - Páska a cívka (TR)
RB162MM-60CT-ND - Řezaná páska (CT)
RB162MM-60DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RB162MM-60TR
Popis
DIODE SCHOTTKY 60V 1A PMDU
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 60 V 1A Montáž na povrch PMDU
Modely EDA/CAD
RB162MM-60TR Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 µA @ 60 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aktivní
Pouzdro
Technologie
Dodávaná velikost pouzdra
PMDU
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
60 V
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
1A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
650 mV @ 1 A