SMAJ15CA
Číslo produktu DigiKey
SMAJ15CABTR-ND - Páska a cívka (TR)
SMAJ15CABCT-ND - Řezaná páska (CT)
SMAJ15CABDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMAJ15CA
Popis
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AC
Standardní dodací lhůta výrobce
29 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
24,4V Svorka 16,4A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AC (SMA)
Modely EDA/CAD
SMAJ15CA Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
16,4A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
400W
Řada
Ochrana napájecího vedení
Ano
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Montáž na povrch
Obousměrné kanály
15V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
16,7V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
24,4V