SMAJ15CA-13-F
Číslo produktu DigiKey
SMAJ15CA-FDITR-ND - Páska a cívka (TR)
SMAJ15CA-FDICT-ND - Řezaná páska (CT)
SMAJ15CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMAJ15CA-13-F
Popis
TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMA
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
24,4V Svorka 16,4A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMA
Modely EDA/CAD
SMAJ15CA-13-F Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
16,4A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
400W
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
15V
Průrazné napětí (min)
16,7V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
24,4V