Obrázek pro SMAJ15CA-E3/61 není k dispozici
SMAJ15CA-E3/61
Číslo produktu DigiKey
SMAJ15CA-E3/61GITR-ND - Páska a cívka (TR)
SMAJ15CA-E3/61GICT-ND - Řezaná páska (CT)
SMAJ15CA-E3/61GIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMAJ15CA-E3/61
Popis
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AC
Standardní dodací lhůta výrobce
28 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
24,4V Svorka 16,4A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AC (SMA)
Modely EDA/CAD
SMAJ15CA-E3/61 Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
16,4A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
400W
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Montáž na povrch
Obousměrné kanály
15V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
16,7V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
24,4V