CPDQC3V3TU-HF
Číslo produktu DigiKey
641-CPDQC3V3TU-HFTR-ND - Páska a cívka (TR)
641-CPDQC3V3TU-HFCT-ND - Řezaná páska (CT)
641-CPDQC3V3TU-HFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPDQC3V3TU-HF
Popis
ESD PROTECTION DIODES
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12V Svorka 15A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch 0402C/SOD-923F
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
15A (8/20µs)
Mfr
Špičkový impulzní výkon
180W
Kapacita při kmitočtu
114pF při 1MHz
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
3,3V (max.)
Průrazné napětí (min)
5V
Omezovací napětí (max) při Ipp
12V