RB520CM-60T2R
Číslo produktu DigiKey
RB520CM-60T2RTR-ND - Páska a cívka (TR)
RB520CM-60T2RCT-ND - Řezaná páska (CT)
RB520CM-60T2RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RB520CM-60T2R
Popis
DIODE SCHOTTKY 60V 100MAVMN2M
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 60 V 100mA Montáž na povrch VMN2M (SOD-923)
Modely EDA/CAD
RB520CM-60T2R Modely
Kategorie
Rychlost
Malý Signál =< 200mA (Io), Libovolná rychlost
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
3 µA @ 60 V
Dodávaná velikost pouzdra
VMN2M (SOD-923)
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
60 V
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
100mA
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
440 mV @ 10 mA