MEM1005PP251T001
Číslo produktu DigiKey
445-174941-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-174941-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-174941-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MEM1005PP251T001
Popis
FILTER LC(PI) 250MHZ SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
LC (Pi) EMI filtr 3rd Objednávka Dolní propust 1 Kanál 350 mA 0402 (1005 metrický), 4 PC podložek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MEM1005PP251T001 Modely
Kategorie
Hodnota útlumu
30dB při 700MHz ~ 3GHz
Výrobce
TDK
Proud
350 mA
Řada
Ochrana ESD
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Datové linky pro mobilní zařízení
Typ
Dolní propust
Jmenovité napětí
10V
Řád filtru
3rd
Způsob montáže
Montáž na povrch
Technologie
LC (Pi)
Pouzdro
0402 (1005 metrický), 4 PC podložek
Počet kanálů
1
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Středový / dělicí kmitočet
250MHz (mezní kmitočet)
Výška
0,016" (0,40mm)