T521X336M050ATE050 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
KEMET
Skladem : 1
Katalogový list
33 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 50 V 2917 (7343 metrický) 50mOhm při 100kHz