ESD9X3.3ST5G
Číslo produktu DigiKey
ESD9X3.3ST5GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
ESD9X3.3ST5GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
ESD9X3.3ST5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ESD9X3.3ST5G
Popis
TVS DIODE 3.3VWM 10.4VC SOD923
Standardní dodací lhůta výrobce
54 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10,4V Svorka 9,8A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch SOD-923
Modely EDA/CAD
ESD9X3.3ST5G Modely
Kategorie
Špičkový impulzní výkon
102W
Digi-Reel®
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
80pF při 1MHz
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Jednosměrné kanály
1
3,3V (max.)
Pouzdro
SOD-923
Průrazné napětí (min)
5V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
10,4V
Základní číslo produktu
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
9,8A (8/20µs)