CPDQC3V3AU-HF
Číslo produktu DigiKey
641-2043-2-ND - Páska a cívka (TR)
641-2043-1-ND - Řezaná páska (CT)
641-2043-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPDQC3V3AU-HF
Popis
TVS DIODE 3.3VWM 14VC 0402C
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
14V Svorka 4A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch 0402C/SOD-923F
Kategorie
Špičkový impulzní výkon
56W
Kapacita při kmitočtu
0,4pF při 1MHz
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C (TJ)
3,3V (max.)
Průrazné napětí (min)
4,2V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
14V
Základní číslo produktu
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
4A (8/20µs)