CMPD2004S BK PBFREE je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Skladem : 5 182
Katalogový list
Similar
Skladem : 0
Parametrický ekvivalent
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Diodové pole Sériové připojení s 1 páry 240 V 225mA (DC) Montáž na povrch TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
CMPD2004S BK PBFREE
Číslo produktu DigiKey
1514-CMPD2004SBKPBFREE-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CMPD2004S BK PBFREE
Popis
DIODE ARRAY GP 240V 225MA SOT23
Standardní dodací lhůta výrobce
2 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Výrobce
Central Semiconductor Corp
Doba zpětného zotavení (trr)
50 ns
Balení
Hromadné balení
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 240 V
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota - přechod
-65°C ~ 150°C
Konfigurace diody
Sériové připojení s 1 páry
Způsob montáže
Montáž na povrch
Technologie
Standardní
Pouzdro
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
240 V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
225mA (DC)
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1 V @ 100 mA