GSD2004S-HE3-08 je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Skladem : 2 395
Katalogový list
Direct
Diodes Incorporated
Skladem : 45 042
Katalogový list
Similar
Central Semiconductor Corp
Diodové pole Sériové připojení s 1 páry 240 V 225mA Montáž na povrch TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
GSD2004S-HE3-08
Číslo produktu DigiKey
112-GSD2004S-HE3-08TR-ND - Páska a cívka (TR)
112-GSD2004S-HE3-08CT-ND - Řezaná páska (CT)
112-GSD2004S-HE3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GSD2004S-HE3-08
Popis
DIODE ARR GP 240V 225MA SOT23-3
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Doba zpětného zotavení (trr)
50 ns
Výrobce
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 240 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Stav součásti
Zastaralé
Třída
Automobilový průmysl
Konfigurace diody
Sériové připojení s 1 páry
Kvalifikace
AEC-Q101
Technologie
Standardní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
240 V
Pouzdro
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
225mA
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-3
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1 V @ 100 mA
Základní číslo produktu
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)