CMPD2004S TR PBFREE
Číslo produktu DigiKey
1514-CMPD2004STRPBFREETR-ND - Páska a cívka (TR)
1514-CMPD2004STRPBFREECT-ND - Řezaná páska (CT)
1514-CMPD2004STRPBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CMPD2004S TR PBFREE
Popis
DIODE ARRAY GP 240V 200MA SOT23
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Diodové pole Sériové připojení s 1 páry 240 V 200mA Montáž na povrch TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kategorie
Rychlost
Malý Signál =< 200mA (Io), Libovolná rychlost
Výrobce
Central Semiconductor Corp
Doba zpětného zotavení (trr)
50 ns
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 200 V
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota - přechod
-65°C ~ 150°C
Konfigurace diody
Sériové připojení s 1 páry
Způsob montáže
Montáž na povrch
Technologie
Standardní
Pouzdro
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
240 V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
200mA
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1 V @ 100 mA