GSD2004S-E3-18 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | GSD2004S-E3-18 |
Popis | DIODE ARR GP 240V 225MA SOT23-3 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 41 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Diodové pole Sériové připojení s 1 páry 240 V 225mA Montáž na povrch TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Rychlost Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io) |
Výrobce Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Doba zpětného zotavení (trr) 50 ns |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) | Zbytkový proud v závěrném směru při Vr 100 nA @ 240 V |
Stav součásti Aktivní | Provozní teplota - přechod 150°C (max.) |
Konfigurace diody Sériové připojení s 1 páry | Způsob montáže Montáž na povrch |
Technologie Standardní | Pouzdro TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max) 240 V | Dodávaná velikost pouzdra SOT-23-3 |
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu) 225mA | Základní číslo produktu |
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If 1 V @ 100 mA |