DHVSD2004SS-7 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Skladem : 5 182
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Skladem : 0
Katalogový list
Diodové pole Sériové připojení s 1 páry 240 V 225mA Montáž na povrch TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
DHVSD2004SS-7
Číslo produktu DigiKey
31-DHVSD2004SS-7TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DHVSD2004SS-7
Popis
DIODE ARR GP 240V 225MA SOT23-3
Standardní dodací lhůta výrobce
40 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1 V @ 100 mA
Výrobce
Diodes Incorporated
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Balení
Páska a cívka (TR)
Doba zpětného zotavení (trr)
50 ns
Stav součásti
Aktivní
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 240 V
Konfigurace diody
Sériové připojení s 1 páry
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 150°C
Technologie
Standardní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
240 V
Pouzdro
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
225mA