MMBD2004SQ-7-F je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Diodes Incorporated
Skladem : 45 042
Katalogový list
Similar
onsemi
Skladem : 15 548
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Central Semiconductor Corp
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Diodové pole Sériové připojení s 1 páry 240 V 225mA (DC) Montáž na povrch TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
MMBD2004SQ-7-F
Číslo produktu DigiKey
31-MMBD2004SQ-7-FTR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MMBD2004SQ-7-F
Popis
DIODE ARR GP 240V 225MA SOT23-3
Standardní dodací lhůta výrobce
40 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Doba zpětného zotavení (trr)
50 ns
Výrobce
Diodes Incorporated
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 240 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Provozní teplota - přechod
-65°C ~ 150°C
Stav součásti
Aktivní
Třída
Automobilový průmysl
Konfigurace diody
Sériové připojení s 1 páry
Kvalifikace
AEC-Q101
Technologie
Standardní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
240 V
Pouzdro
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
225mA (DC)
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-3
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1 V @ 100 mA
Základní číslo produktu
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)