ADM7154ARDZ-3.3-R7
Číslo produktu DigiKey
505-ADM7154ARDZ-3.3-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
505-ADM7154ARDZ-3.3-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
505-ADM7154ARDZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADM7154ARDZ-3.3-R7
Popis
IC REG LIN 3.3V 600MA 8-SOIC-EP
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 600mA 8-SOIC-EP
Modely EDA/CAD
ADM7154ARDZ-3.3-R7 Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
7 mA
Mfr
Odebíraný proud (max)
10 mA
Digi-Reel®
PSRR
58dB (1MHz)
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
5,5V
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka) podložka pro odvod tepla
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC-EP
Pokles napětí (max)
0,21V při 600mA