929974-01-10-RK není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
3M
Skladem : 0
Katalogový list
10 Poloha Zásuvka Konektor 0,100" (2,54mm) Průchozí otvor Cín
929974-01-10-RK
Číslo produktu DigiKey
929974E-01-10-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
929974-01-10-RK
Popis
CONN RCPT 10POS 0.1 TIN PCB
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Povrch kontaktu - spojovací část
Mfr
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
100,0µin (2,54µm)
Řada
Barva izolace
Černá
Balení
Hromadné balení
Výška izolace
0,325" (8,25mm)
Stav součásti
Aktivní
Délka kontaktu - kolík
0,125" (3,18mm)
Typ konektoru
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Typ kontaktu
Rozeklaný
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Provedení
Deska k desce
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Počet pozic
Jmenovitý proud (A)
2A
Počet zatížených pozic
Vše
Jmenovité napětí
1500V
Rozteč - kontakty
Materiál izolace
Polycyklohexylendimethylentereftalát (PCT), Vyplněný sklem
Počet řad
1
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Způsob montáže
Průchozí otvor
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Koncovka
Tloušťka povrchu kontaktu - kolík
100,0µin (2,54µm)
Způsob upevnění
Dvojčinný
Základní číslo produktu
Klasifikace ochrany životního prostředí a exportu
Dotazy a odpovědi k produktům
Další zdroje
Náhrady (1)
Objednací čísloVýrobce DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍČíslo produktu DigiKey Jednotková cena Typ náhrady
929974-01-10-RK3M0929974E-01-10-ND34,86000 KčParametrický ekvivalent
Položka s přidanou hodnotou
Hromadné balení
Množství Jednotková cena Celk. cena
Standardní balení výrobce
Alternativní délka
CONN RCPT 1POS TIN PCB
Skladem: 5363
CONN RCPT 2POS 0.1 TIN PCB
Skladem: 196
CONN RCPT 3POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 4POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 5POS 0.1 TIN PCB