929834-02-10-RK
Číslo produktu DigiKey
3M156864-10-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
929834-02-10-RK
Popis
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 10 position 0,100" (2,54mm)
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,235" (5,97mm)
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,210" (5,33mm)
Řada
Celková délka kontaktů
0,545" (13,84mm)
Výška izolace
0,100" (2,54mm)
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Jmenovitý proud (A)
2,5A
Další zdroje
Skladem: 163
Kontrola dalších příchozích skladových zásob
Položka s přidanou hodnotou
Alternativní délka
CONN HEADER VERT 1POS
Skladem: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Skladem: 2518
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
Skladem: 719
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM