929984-01-10-RK je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
Preci-Dip
Skladem : 2 000
Katalogový list
Similar
Mill-Max Manufacturing Corp.
Skladem : 0
Katalogový list
Mill-Max Manufacturing Corp.
Samtec Inc.
Skladem : 300
Samtec Inc.
10 Poloha Zásuvka Konektor 0,100" (2,54mm) Průchozí otvor Cín
929984-01-10-RK
Číslo produktu DigiKey
929984-01-10-RK-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
929984-01-10-RK
Popis
CONN RCPT 10POS 0.1 TIN PCB
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
929984-01-10-RK Modely
Kategorie
Způsob upevnění
Dvojčinný
Výška izolace
0,150" (3,81mm)
Délka kontaktu - kolík
0,125" (3,18mm)
Typ konektoru
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Typ kontaktu
Rozeklaný
Provedení
Deska k desce
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Počet pozic
Jmenovitý proud (A)
1A
Počet zatížených pozic
Vše
Jmenovité napětí
1000V