929647-09-10-I
Číslo produktu DigiKey
3M156537-10-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
929647-09-10-I
Popis
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 10 position 0,100" (2,54mm)
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,235" (5,97mm)
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,145" (3,68mm)
Řada
Celková délka kontaktů
0,480" (12,19mm)
Výška izolace
0,100" (2,54mm)
Stav součásti
Aktivní
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Typ konektoru
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Typ kontaktu
Samčí pin
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
10,0µin (0,25µm)
Rozteč - kontakty
Povrch kontaktu - kolík
Zlatá
Počet pozic
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Počet řad
1
Materiál izolace
Polybutylentereftalát (PBT), Polyester, Vyplněný sklem
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
UL94 V-0
Krytí
Neopláštěný
Barva izolace
Černá
Způsob montáže
Jmenovitý proud (A)
2,5A
Koncovka
Pájecí materiály
Tloušťka povrchu kontaktu - kolík
10,0µin (0,25µm)
Způsob upevnění
Dvojčinný
Základní číslo produktu
Klasifikace ochrany životního prostředí a exportu
Dotazy a odpovědi k produktům
Další zdroje
Skladem: 355
Kontrola dalších příchozích skladových zásob
Položka s přidanou hodnotou
Hromadné balení
Množství Jednotková cena Celk. cena
Standardní balení výrobce
Alternativní délka
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Skladem: 94
CONN HEADER VERT 1POS
Skladem: 1051
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Skladem: 2211
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
Skladem: 597
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM