RE0805DRE07470RL je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
Vishay Dale
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Panasonic Industry
Skladem : 16 435
Katalogový list
Panasonic Industry
470 Ohms ±0,5% 0,125W, 1/8W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Silná fólie
RE0805DRE07470RL
Číslo produktu DigiKey
RE0805DRE07470RL-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RE0805DRE07470RL
Popis
RES SMD 470 OHM 0.5% 1/8W 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
RE0805DRE07470RL Modely
Kategorie
Složení
Mfr
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,024" (0,60mm)