CRCW0805470RDHEAP je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
YAGEO
Skladem : 0
Katalogový list
470 Ohms ±0,5% 0,125W, 1/8W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
CRCW0805470RDHEAP
Číslo produktu DigiKey
CRCW0805470RDHEAP-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CRCW0805470RDHEAP
Popis
RES SMD 470 OHM 0.5% 1/8W 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
CRCW0805470RDHEAP Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200
Mfr
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,020" (0,50mm)