ERJ-PB6B4700V
Číslo produktu DigiKey
P20556TR-ND - Páska a cívka (TR)
P20556CT-ND - Řezaná páska (CT)
P20556DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ERJ-PB6B4700V
Popis
RES SMD 470 OHM 0.1% 1/4W 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
470 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
Modely EDA/CAD
ERJ-PB6B4700V Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200
Mfr
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,028" (0,70mm)