MFR-25FRF52-2K49
Číslo produktu DigiKey
13-MFR-25FRF52-2K49TR-ND - Páska a cívka (TR)
13-MFR-25FRF52-2K49CT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MFR-25FRF52-2K49
Popis
RES 2.49K OHM 1% 1/4W AXIAL
Podrobný popis
2.49 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Kovová fólie
Modely EDA/CAD
MFR-25FRF52-2K49 Modely
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Velikost / rozměry
0,094" prům. x 0,248" D (2,40mm x 6,30mm)