YR1B2K49CC | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | YR1B2K49CC |
Popis | RES 2.49K OHM 0.1% 1/4W AXIAL |
Standardní dodací lhůta výrobce | 17 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 2.49 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Kovová fólie |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | YR1B2K49CC Modely |
Kategorie | Složení |
Mfr | Teplotní koeficient ±15ppm/°C |
Řada | Provozní teplota -65°C ~ 155°C |
Balení Řezaná páska (CT) Páska a krabice (TB) | Pouzdro |
Stav součásti Aktivní | Dodávaná velikost pouzdra Axiální |
Odpor | Velikost / rozměry 0,091" prům. x 0,248" D (2,30mm x 6,30mm) |