MF1/4CC2491F
Číslo produktu DigiKey
2019-MF1/4CC2491F-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MF1/4CC2491F
Popis
RES 2.49K OHM 1% 1/4W AXIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.49 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Automobilový AEC-Q200 Kovová fólie
Kategorie
Složení
Mfr
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200
Řada
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Odpor
Dodávaná velikost pouzdra
Axiální
Tolerance
Velikost / rozměry
0,091" prům. x 0,248" D (2,30mm x 6,30mm)